Kariéra

AXIOM PROVIS Int. poskytuje technologická řešení ušitá přímo na míru každému zákazníkovi. Jako dynamická a perspektivní firma se neustále rozšiřujeme, proto mezi sebe hledáme kolegyni či kolegu se zkušenostmi a znalostmi v oblasti HR.

Požadujeme

  • znalost pracovně právní problematiky
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • ochota učit se nové věci a používat nové technologie
  • praxe v oboru min. 5 let
  • řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat
  • znalost anglického jazyka – pokročilá úroveň
  • znalost práce s programem PERM výhodou

Nabízíme

  • možnost seberealizace a uplatnění svých zkušeností a znalostí
  • využití jazykových znalostí
  • příležitost podílet se na rozvoji dynamické a perspektivní společnosti
  • velká míra samostatnosti
  • po zapracování flexibilní pracovní doba, možnost využívání home-office
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • sick-days
  • mobilní telefon pro osobní potřeby

Náplň práce

  • kompletní řízení HR procesů
  • tvorba a implementace personální strategie společnosti
  • nastavení a vedení systému hodnocení, motivace a odměňování zaměstnanců
  • zajišťování rozvoje a vzdělávání zaměstnanců
  • spolupráce s vedoucími jednotlivých oddělení v oblasti personální práce

Zodpovědnost za

  • tvorbu vnitřních předpisů a pracovně právních dokumentů organizace
  • vedení personální agendy
  • zajištění chodu HR procesů ve vztahu ke všem oddělením a pobočkám
  • aktivní a kreativní spolupráci při naplňování personální strategie společnosti

Nástup možný ihned, případně po dohodě.

Pokud jsme Vás zaujali, moc rádi se s Vámi setkáme. Kontaktujte nás na email: info@axiomprovis.cz.

Zasláním svých údajů dáváte společnosti AXIOM PROVIS Int., s.r.o. souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů.